Firmaliigas mängiti maha viimase alagrupi kohtumine

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Eile õhtul mängiti Veski-Silla bowlingusaalis Järvamaa firmaliiga kuuenda etapi ja kogu eelvoorude viimase grupi mängud.

Pilt on illustreeriv. Foto: internet

Alagrupi kohtumise võitis LC Paide Bastion võistkond 16 punktiga. Teise koha sai kauplus Lemmik 10 punktiga. Kolmandaks tuli  üheksa punktiga Türi Aiandus ja Mesindus Selts, neljanda koha sai Amserv Paide võistkond ja viiendaks jäi Reformierakond.

Naiste arvestuses oli õhtu parim Pille Marrandi võistkonnast Türi Aiandus ja Mesindus Selts. Meeste arvestuses oli parim Lasse Randma Amserv Paide tiimist. Randma välja ka õhtu parima tulemuse 261 punkti koos händikäpiga, mis on ühtlasi ka kogu võistluse kõige suurem tulemus.

Järvamaa Bowlingu Firmaliiga Suur Finaal toimub Veski-Silla bowlingusaalis laupäeval, 7.mail algusega kell  15, kui omavahel lähevad vastamisi kuus võistkonda Kumake, Türi Tenniseklubi, Elvem Elekter, Viking Window, LC Paide Bastion ja Timberston. Laupäeval on Veski-Sillale oodatud ka kõik pealtvaatajad.