Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Sellel nädalavahetusel pidas Järvamaa Võrkpalliklubi Schenker liigas koduväljakul kaks kohtumist. Mõlemas mängus olid vastasteks lõunanaabrite meeskonnad.

Foto illustreeriv; Internet

Laupäevane vastane oli Jelgava Biolars. Kohtumine algas koduseinte toetusel igati meeldivalt ja Järvamaa Võrkpalliklubi võitis avageimi 25:17.

Teises geimis juhtisid lätlased, kuid geimi lõpus suutsid järvalased mitmel korral seisu viigistada. Võitluslik geim lõppes aga lätlaste 30:28 võiduga.

Kolmas geim kulges sarnaselt eelmisele. 24:23 seisul oli järvalastel kasutada geimpall, mida kahjuks ei suudetud realiseerida. Lätlased võtsid 3 punkti järjest ja võitsid geimi 26:24.

Sellega oli mängu saatus otsustatud ja neljandas geimis vormistasid lätlased geimivõiduga 25:12 kohtumise 3:1.

Järvalaste poolelt oli heas hoos Ilmar Mõttus, kes kogus 20 punkti, Virko Vantsi lisas 14 ja Reimo Kuri 11 punkti.

Pühapäeval oli Järvamaa Võrkpalliklubi vastaseks Ozolnieki Poliurs.

Nii nagu päev varem, võitsid järvalased avageimi 25:21, kuid jäid teises geimis lätlastele sama seisuga alla. Seekord aga suudeti kolmas ja neljas geim enda kasuks kallutada 25:17 ja 25:20 ning sellega kirjutati turniiritabelisse 3 võidupunkti.

Meie võistkonna parim oli Virko Vantsi 20 punktiga, Siim Põlluäär sai kirja 16, Romet Priimägi 14 ja Reimo Kuri 10 punkti.

Üks võidu võtmeid oli hästi toiminud blokk, millega Järvamaa Võrkpalliklubi teenis koguni 18 punkti.

JT, 11-11-14 12:05:
järva teataja on ainult linnameeskonna jalkavõistlustel ja ma ei teagi mitmenda liiga jalkalugusid tegemas. Vahet ei ole, et kedagi siin Paides jalgpall ei koti...seda on näha võistluste tühje tribüüne vaadates. Võrkpalli puhul on aga saalid täis ja fänne küllaga. Ei saa aru mina miks seda jalkat sunniviisiliselt peale pressitakse.