Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Lätis Cesise lähistel toimus Baltimaade suurim orienteerumisvõistlus Kapa, kus osales kokku ligi 1800 orienteerujat.

Eliitklassis jõudsid poodiumile ka Järvamaa orienteerumisklubi JOKA sportlased Evely Kaasiku ja Priit Poopuu. Naiste eliitklassi lühiraja võistlusel, mis oli ka orienteerumise maailma edetabeli võistluseks, saavutas Evely Kaasiku 5,1 km ja 12 kontrollpunktiga rajal kolmanda koha. Teda edestasid Laura Vike Lätist ja Indre Valaite Leedust.

Rattaorienteerumise 7,9 km ja 15 kontrollpunktiga lühirajal võidutses kolmekordne maailmameister Tõnis Erm ajaga 24.53. Egidijus Pilybas Leedust kaotas 27 sekundiga ja kolmanda koha saavutanud Priit Poopuu, kaotas võitjale  1 minuti 17 sekundiga.