Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Pühapäeval toimusid Paides Eesti maavõistlused 2018 jalgpallis, kus Järvamaa esindus alistas külla sõitnud Võrumaa tiimi tulemusega 5:1.

Järvalased viis juba mängu 8. minutil juhtima Lauri Reinpõld. Järgmised kaks väravat löödi juba kümne minuti sees, kui võrukate väravavõrku sahistasid Jaagup Luts ja Uku Lattik.

Kohtumise teisel poolajal suurendas järvalaste eduseisu 61. minutil Radmar Arula ja viimase ehk viienda värava lõi Kristo Kiik 74. minutil.

Võrumaa ainsa värava lõi 64. minutil penaltist Eduard Desjatski.

Eesti maavõistlustega tehti algust 2012. aastal ja mängida võivad vaid maakonnas sündinud või pikka aega elanud jalgpallurid. Igal aastal on vastamisi 15 maakonna ja Tallinna koondised ning et kõik esindused omavahel kodus-võõrsil-printsiibil mängida saaksid, vältab turniir 30 aastat.

Järvamaa meeskonnas mängisid Mattias Sapp, Hans Artur Ehman, Liivo Leetma, Martin Ellram, Veiko Koks, Rauno Kald, Jarmo Laanetu, Rait Õlge, Kevin Kärp, Jaagup Luts, Kristo Kiik, Uku Lattik, Radmar Arula, Alar Arula ja Lauri Reinpõld. Treener oli Rauno Kööp.