Järvamaa Võrkpalliklubi sai meistrivõistlustel viienda koha

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Järvamaa Võrkpalliklubi pakkus oma poolehoidjatele hooaja lõpetuseks meeldiva emotsiooni, alistades kodusaalis esmalt TTÜ 3:0 (25:19, 25:22, 25:17) ja võitis seejärel ka kuldse geimi seisuga 15:11.

Selle tulemusena lõpetas Järvamaa Võrkpalliklubi meistrivõistlused viienda kohaga.

Seeria teisipäevases avamängus vastasele 1:3 alla jäänud Järvamaa alustas kohtumist võimsalt ning võitis esimese geimi hoolimata kahekordsest allajäämisest vastuvõtul - näitajad vastavalt 40 ja 81 protsenti.

Kuldses geimis kordus sama veidi väiksemas mastaabis. Määravaks sai aga tegutsemine rünnakul, kus võitjad lõid punktiks 10 tõstet 17-st ja TTÜ kaheksa 22-st. Ka matši kolm viimast punkti noppis Järvamaa vastaste rünnakueksimustest.

See, et Järvamaa oli eile hoos näitab ka see, et kahekohalise saldoni jõudsid neli pallurit; Virko Vantsi 15 silmaga, 13 punkti  lisasid nii Ilmar Mõttus, Martti Rosenblatt kui Martin Ruul.