Jalgpalli meistriliiga lõppes Linnameeskonnale napi kaotusega. Intervjuu!

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Sport

Paide Linnameeskond pidas laupäeval oma selle hooaja viimase meistriliiga mängu. Vastaseks oli Tallinna Levadia, kes linnameeskonda võitis 2:1.

Mäng algas Levadia väravaga kohtumise 8. minutil. Paide vastas samaga juba seitse minutit hiljem, kui värava realiseeris Sander Rõivassepp.

Seisult 1:1 mindi vaheajale.  Mängu 60. minutil lõi Levadia eest teise värava esimese värava autor Ilja Antonov ning Paide kaotas 1:2.

Paide linnameeskonna kohta tabelis tulemus enam ei muutnud. Teist hooaega järjest tuli meeskond kuuendaks, jäädes 13 punktiga maha viienda koha omanikust Sillamäe Kalevist ning edestades 16 punktiga FC Viljandit.

Paidelased teenisid 36 mänguga 11 võitu, 9 viiki ja 16 kaotust. Väravate vahe oli 34:52.

Eesti meistriks krooniti esmakordselt Nõmme Kalju, Levadia ja Flora ees.

Meistriliigaga peab hüvasti jätma Tartu Tammeka. Uustulnukaks liigas on FC Infonet Tallinnast.

Linnameeskonna peatreener Meelis Rooba andis enne viimast mängu Kuma raadiole intervjuu, mida saab kuulata siin.