Karikavõistluste seeria lõppes: Paide LM kaotas esiliiga meeskonnale

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Sport

Eile toimus Tallinnas A. Le Coq Arenal karikavõistluste 1/16 finaalmäng esiliiga Tallinna FC Flora duubli ja Paide Linnameeskonna vahel.

Foto; Paide Linnameeskond

Kohutmise normaalajal väravaid ei löödud, ka mitte lisaajal. Mäng läks võitja selgitamiseks penaltite peale. Penaltiseeria tulemuseks oli 3:4 Paide kahjuks ning sellega langes Paide konkurentsist.

Mäng ise oli pingeline. 93. minutil eemaldati mängust Paide vutimees Tõnis Vanna.

Penaltiseerias lõi seisul 2:3  palli üle floralaste värava Eerik Reinsoo. Siis omakorda lõid palli üle värava pealinlased. Seejärel lõi linnameeskonna mängija Tiit Tikenberg seisuks 3:3. Floralased lõid omakorda seisuks 3:4, kui Stanislav Goldberg eksib ning Flora väravavaht löögi tõrjub.

Ka eelmisel hooajal lõlitas just Flora duubelmeeskond välja Järvamaa meeskonna - tookord Paide Kumakese, mängu 93. minutil lõid vastased seisuks 1:0.

Ainsana püsib karikavõistluste konkurentsis veel Türi Ganvix.