Kohalikud omavalitsused toetavad noortekeskuste kaudu Järvamaa Noortepäeva tasuta bussidega!

14 mai 13
Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

18. mail tähistatakse Järva-Jaanis Järvamaa Noortepäeva. Et kohale tulek oleks hõlpsam, siis on kohalikud omavalitsused noortekeskuste kaudu käima lükanud tasuta transpordid. Tasuta bussi/auto peale saamiseks on vajalik eelnev registreerimine kohalikule noorsootöötajale!

 

 

Transpordiinfo ja kontaktid:

 

KOV: Albu
Eraldi transporti ei ole

KOV: Ambla 
Väljumise koht ja aeg: Amblast kell 11.30, Käravetelt 11.35 ja Aravetelt 11.40.

Lisainfo ja registreerimine: täpsem info ja registreerimine kooli huvijuhi Eveli Piksar, yleve@hot.ee ja/või noorsootöötaja Annika Rohile, annika@ambla.ee, 58005285

KOV: Imavere  
Väljumise aeg: 11.00

Väljumise koht: Imavere rahvamaja eest

Lisainfo ja registreerimine: Reima Nõmmik, reima.nommik@imaverevv.ee, 58054072

KOV: Järva-Jaani  
Sündmus leiab aste Järva-Jaanis, seega eraldi bussi ei ole tarvis.

KOV: Kareda  
Eraldi transporti ei ole

KOV: Koeru  
Lisainfo ja registreerimine: noorsootöötaja Liina Ots, liina@koeruvv.ee, 56969404 või kooli huvijuht Kirsika Ilmjärv,

 

huvijuht@koeru.edu.ee; 55577004 

KOV: Koigi  
Minek autodega

Väljumise koht: Koigi Noortekeskus

Lisainfo ja registreerimine: Lea Traks,

 

lea@koigi.ee,
5216434  

KOV: Paide linn  
Väljumise koht: Paide Avatud Noortekeskus

Lisainfo ja registreerimine: Margit Udam, margit@paideank.ee, 58536253

KOV: Paide vald

Minek kolme autoga

Väljumise koht: Tarbja, Anna, Sargvere

Lisainfo ja registreerimine: Tarbja – Grete Saviste, grete2000@hot.ee, 56186940, Anna – Kaja Aunapuu, kaja451@hotmail.com, 53446451, Sargvere - Ludmilla Murro, luulemurro@hot.ee, 53416359

 KOV: Roosna-Alliku  
Väljumise koht: Roosna-Alliku noortetuba

Lisainfo ja registreerimine: Kätlin Merisalu, katlin.merisalu@rallikuvv.ee, 56600134

KOV: Türi  
Väljumise koht: Türi Avatud Noortekeskus

Lisainfo ja registreerimine: Erika Teras erika.teras@tyri.ee, 53608504

KOV: Väätsa  
Väljumise koht: Väätsa Avatud Noortekesus

Lisainfo ja registreerimine: Heleri Kredemann, helerikre@gmail.com, 55546647

Lisainfo sündmuse kohta: www.kenk.ee/noortepaev


Sündmust korraldavad: Kesk-eesti Noorsootöö Keskus, Järva-Jaani vallavalitsus, Järvamaa noortekogu

 


Kommentaare ei ole
Lisa kommentaar *




*