Laulupoisid võtsid omavahel mõõtu Roosna-Allikul TULEMUSED JA PILDID

25 nov 15
Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Eile toimus Roosna-Alliku Põhikoolis kahekümnendat korda Järvamaa Poiste Laulupäev, kus omavahel võtsid mõõtu 44 laulupoissi maakonna 16-st haridusasutusest.

Foto: Ants Leppoja/Järvamaa Eesti südamaa FB

 

Lauljaid hindasid Roosna-Alliku Põhikooli vilistlane Lembit Saarsalu, paljude lauluvõistluste korraldaja ja kultuuritööga tihedalt seotud Lea Kuldsepp, koorijuht Varje Vürst ning õpetaja Made Talts, kes esindas Roosna-Alliku Põhikooli ning Järvamaa Mõisakoolide Ühingut.

 

Lembit Saarsalu avaldas lootust, et poiste laulupäeva traditsioon jätkuks veel aastaid, kuna see on oluline sündmus laulupoiste seas.

 

Kuni 7-aastased poisid

I koht – Even Koka /Väätsa Põhikool, juhendaja Heli Vutt/

II koht – Robert Zinovjev /Lokuta Lasteaed, juhendaja Ulvi Tamm/

III koht – Keira Stevon Tegelmann /Sookure Lasteaed, juhendaja Sirje Grauberg/

Lembit Saarsalu eripreemia – Kimi Reiko Pilipenko /Väätsa Lasteaed, juhendaja Heli Vutt/

 

8 – 9-aastased poisid

I koht – Joosep Jürissaar /Imavere Põhikool, juhendaja Krista Tiitmaa/

II koht – Martin Hendrikson /Albu Põhikool, juhendaja Kaja Kraav/

III koht – Oskar Põldvee /Vodja Kool, juhendaja Ulvi Tamm/

Järvamaa Mõisakoolide Ühingu eripreemia – Franz Piirmets /Laupa Põhikool, juhendaja Virve Kaljula/

 

10 – 11-aastased poisid

I koht – Egert Ninep /Paide Gümnaasium, juhendaja Malle Nööp/

II-III koht – Artur Soo /Türi Põhikool, juhendaja Tiiu Schüts/

II-III koht – Kristen Niidla /Türi Põhikool, juhendaja Tiiu Schüts/

Eripreemia – Oliver Veimer /Retla-Kabala Kool, juhendaja Kaarel Orumägi/

 

12-aastased ja vanemad poisid kuni häälemurdeni

I koht – Karl-Mathias Saarse /Türi Põhikool, juhendaja Tiiu Schüts/

II-III koht – Märten Viitmaa /Paide Gümnaasium, juhendaja Anne Toomistu/

II-III koht – Martin Läänesaar /Järva-Jaani Gümnaasium, juhendaja Kalli Vainula/

 

Kuni 16-aastased häälemurde läbiteinud noormehed

I koht – Martin Tampuu /Türi Ühisgümnaasium, juhendaja Ulvi Tamm/

II koht – Ülar Kütismaa /Albu Põhikool, juhendaja Kaja Kraav/

III koht – Andre Beljajev /Türi Põhikool, juhendaja Tiiu Schüts/

Varje Vürsti eripreemia – Markus Aluste /Roosna-Alliku Põhikool/

 

17 – 20-aastased noormehed

I koht – Kaarel Eensoo /Türi Ühisgümnaasium, juhendaja Ulvi Tamm/

II koht – Tanel Maasalu /Türi Ühisgümnaasium, juhendaja Ulvi Tamm/

III koht – Robin Oja /Paide Gümnaasium, juhendaja Anne Toomistu/

Lembit Saarsalu eripreemia – Markko Sunni /Paide Ühisgümnaasium/

 

 

Ants Leppoja pilte laulupäevast  saab vaadata Järvamaa Südamaa FB lehel SIIN! 


Kommentaare ei ole
Lisa kommentaar *




*