Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Eile kohtus Paide Linnameeskond Premium liiga 17. mänguvoorus turniiritabelis kolmandal kohal oleva Nõmme Kalju meeskonnaga.

Mäng algas nõmmelaste domineerimisel ning neil oli ka hulgaliselt värava võimalusi.  Kas oli see sportlik ebaõnn või alahindasid nõmmelased natuke vastast aga paljud suurepärased võimalused jäid neil realiseerimata.  Kuus minutit enne poolaja lõppu jõudsid Kalju mängijad siiski sihile ning Vladimir Voskoboinikov viis nad 1:0 juhtima.

Vaheaeg ja Linnameeskonna peatreener Meelis Rooba näpunäited mõjusid meeskonnale positiivselt. Teisel poolaajal jätkas Paide Linnameeskond rünnakute ülesehitamist oma värava alt, nii nagu ka esimesel poolajal.  54. minutil määras kohtunik üsna kaheldava penalti Nõmme Kalju kasuks.  Artjom Dmitrijevil oli reaalne võimalus ära vormistada Nõmme võit, kuid Paide   väravavaht          Mart-Mattis Niinepuu sai pallile näpud vahele ning tegi supper tõrje.

61. minutil sai Paide 20. meetri pealt karistuslöögi, mille keerutas osavalt müürivärava vahele Vjatseslav Zahovaiko, mille Nõmmelaste väravavaht  Vitali Teleš küll tõrjus kuid kohe oli jaol Ats Sillaste, kes palli toimetas väravasse, sellega viigistas Linnameeskond seisu 1:1. Kolm minutit enne normaalaja täitumist, sai Nõmme Kalju nurgalöögi võimaluse, mille  järel kõrgele õhku põrganud palli. põrutas karistusalast väljas oma võimalust oodanud Kalju mängija Reginald otse õhust ühe puutega väravasse, mis lõpetas mängu seisuga 2:1 Paide Linnameeskonna kahjuks.