Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Reedel peeti Paide linnastaadionil Premium liiga XII vooru kohtumine, kus vastamisi oli Paide Linnameeskond ja Rakvere JK Tarvas.

Mängu avavärava lõid vastased 15. minutil, kuid Vjatšeslav Zahovaiko viigistas seisu juba 24. minutil.

Tõeline tulevärk läks lahti pärast Rakvere punast kaarti 61. minutil, kui 63. minutil viis Mark Oliver Roosnupp Paide 2:1 juhtima, tarvaslane Siim Rannamäe viigistas seisu 64. minutil ja Vjatšeslav Zahovaiko viis karistuslöögist meie kodumeeskonna taas juhtima. Zahovaikol õnnestus realiseerida ka 80. minuti penalti ja mäng lõppes Paide Linnameeskonna 4:2 võiduga.

Liigatabelis on Linnameeskond hetkel 15 puntkiga 6. kohal.

Järgmine lahing peetakse võõrsil, kui juba homme on Sillamäel XIII mänguvoorus vastaseks JK Sillamäe Kalev.