Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Eile peeti Paides Premium liiga 18. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja JK Tallinna Kalev.

Mängus, mida külastas ka Eesti jalgpallikoondise kapten ja Kalevi president Ragnar Klavan, haaras Paide Linnameeskond eduseisu juba 4. minutil, kui Henri Hanson saatis palli käärlöögiga vastaste väravavõrku.

Kõrge tempoga mängus, kus Kalev osutas tugevat vastupanu, sai otsustavaks Premium liiga maikuu parimaks mängijaks valitud Samson Iyede meistriklass – 81. minutil teenis ta penalti ja ühtlasi ka vastaste kapteni Alger Džumadili eemaldamise ning vormistas lõppseisuks 2:0.

Eilse võiduga teenis Paide Linnameeskond liigatabelisse 3 punkti juurde ja asub nüüd 20 punktiga 6. kohal.

Premium liiga mängudega jätkatakse taas juuli teises pooles, Paide Linnameeskonna esimene kohtumine pärast pausi on 22. juulil, kui Kadrioru staadionil minnakse vastamisi Tallinna FCI Levadiaga.

Maarja Traussi fotosid eilsest mängust vaata SIIT.