Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Paide Linnameeskond tegi eile õhtul Premium liiga 13. voorus võõrsil 0:0 viigi üle tunni aja vähemuses mänginud Sillamäe Kaleviga.

Kohtumist alustas Paide Linnameeskond hästi ning tekitas avapoolajal ka mitu väravavõimalust. Esimene võimaluse skoori avamiseks tekkis Linnameeskonnal 19. minutil, kui vastaste väravavaht mängis palli karistusalast väljas käega, mille eest tuli ka kollane kaart. Zahovaiko karistuslöök sai ohtliku rikošeti ja veeres napilt postist mööda.

Mängu käiku mõjutas oluliselt Sillamäe Kalevi mängija Kassim Aidara kaks kollast kaarti ja eemaldamine 30. minutil, mis andis Paidele võimaluse mängida arvulises ülekaalus üle tunni jagu. Head võimalused skoor avada olid nii Varendil kui Zahovaikol, kes ei suutnud ära kasutada 1:1 olukorda.

Teisel poolajal jätkus paidelaste surve, ent väravad jäid siiski realiseerimata. Paide ridades sai Premium liiga debüüdi kirja ka viimasel minutil vahetusest sekkunud 17-aastane Ander Ott Valge.

Eile viik Sillamäe Kaleviga kasvatas Paide punktiskoori 16ne peale, mis hetkel annab liigatabelis kuuenda koha. Ühe mängu vähem pidanud Tartu Tammeka on kolme punkti kaugusel. Järgmisel teisipäeval on Paide võõrsil vastamisi Pärnu Linnameeskonnaga.