Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Eile pidas Paide Linnameeskond kodustaadionil Premium-liiga XVIII vooru kohtumise, kus nende vastaseks oli Sillamäe Kalev.

Mäng algas sillamäelaste survega ja suhteliselt palju tehti tooreid vigu. Suur oli pealtvaatajte üllatus, kui 38. minutil näidati punast kaarti Paide Linnameeskonna mängijale Sander Sinilaiule. Vaevalt, et sellel hetkel keegi kahtles sillamäelaste võidus, kuid paidelased jätkasid hingestatud mänguga ja avapoolaeg lõppes 0:0.

Kui teisest poolajast oli mängitud 21 minutit, mängis järjekordselt ebasportlikult sillamäelane Tihhon Šišov. Kuna tal avapoolajast oli kollane kaart all, siis seekord näitas kohtunik talle punast kaarti ja koosseisud väljakul võrdsustusid. Paidelased said sellest lisatuult tiibadesse ja juba minuti pärast viis Jasper Chibueze Uwaegbulam paidelased 1:0 juhtima.

Nüüd oli sillamäelastel vesi ahjus ja nad tulid suurte jõududega rünnakule. 75. minutil õnnestuski neil lüüa viigivärav. Kohtunik lisas mängu normaalajale veel 4 minutit ning lõpus oli väravavõimalusi mõlemalt poolelt. Siiski lõppes mäng 1:1 viigiga ja Paide Linnameeskond teenis tabelisse ühe punkti juurde ja asub nüüd 12 punktiga endiselt 9. kohal.

Järgmise mängu peavad paidelased 20. juulil Tallinnas A. Le Coq Arenal, kus nende vastaseks on liigatabeli 2. koha omanik Tallinna FC Flora.