Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Sport

Meistriliiga laupäevases kodumängus suutis Paide linnameeskond Tartu Tammeka vastu lüüa küll kolm väravat, kuid pidi 250 pealtvaataja silme all leppima siiski tartlaste 4:3 paremusega.

Pilt on illustreeriv.

Linnameeskond asus kohtumist juhtima juba 3. mänguminutil kui vastaste kaitseliini ning väravavahi mängis üle Ats Sillaste. Mees oli täpne ka teist korda, esimese poolaja lõpus.

Tartlased lõid vastuvärava 24. minutil, kuid linnameeskonna poolt oli kümmekond minutit hiljem täpne linnameeskonna duubelvõistkonnas Kumake mängiv Andres Luga, poolajale mindi Paide 3:1 eduseisus.

Teisel poolajal jäid tartlased 50. mänguminutil arvulisse vähemusse, kuid suutsid siiski linnameeskonna väravasse lüüa kolm palli ning võita kohtumise 4:3.

Järgmisel laupäeval mängib linnameeskond võõrsil Viljandi Tulevikuga, järgmine kodumäng toimub aga 28. augustil kell 17.00 ning siis on linnameeskonna vastaseks Kohtla-Järve Lootus.

Teise liiga lõuna-lääne tsoonis kohtus Türi Ganvix Pärnu Vaprus II meeskonnaga ja pidi vastu võtma 0:3 kaotuse. Nüüd, kus mängitud on 16 mängudevooru, on Ganvix 15 puntiga eelviimasel ehk 13. kohal.

Kolmanda liiga lääne tsoonis jätkas võidukalt Kumakese meeskond. Kui eelmisel nädalavahetusel alistati kodustaadionil Haiba meeskond 11:1, siis eile Hiiumaal peetud kohtumises võideti Kärdla linnameeskond 11:0.

Nüüd kus kolmandas liigas on peetud 15 mängudevooru, on Kumake 34 punktiga liidrikohal.

Kolmanda liiga põhja tsoonis mängiv KoeruSspordiklubi meeskond alistas koduväljakul Saku 11:0. Koerulased on enda tsoonis 30 punktiga teisel kohal.

Kolmanda liiga lõuna tsoonis saavutas Järva-Jaani käimasolevate meistrivõistluste esimese võidu, olles parem Eesti Maaülukooli Spordiklubi võistkonnast 1:0. Võidule vaatamata on Järva-Jaani oma tsoonis viimasel kohal.

Neljanda liiga ida tsoonis pidi Ambla vallameeskond pärast edukat vahespurti, kus viimasest neljast mängust võideti kolm ja viigistati üks, tunnistama seekord FC Anzi paremust 0:4. Ambla võistkond asub enda tsoonis 13 punktiga 10. kohal.