Nädalavahetusel mängiti Türil ja Paides discgolfi

Send this form
Category: Järvamaa

Laupäeval toimus Türi Discgolfi pargis esimest korda Discrafti paarismäng, millest võttis osa 26 inimest.

Discrafti mängijad Türil. Foto: Türi Discgolfi park

Kõik paarid selgusid loosi teel ning mängiti kolm ringi. Esimene ring mängiti kordamööda visetega, teine ring mõlema paarilise halvima tulemuse järgi ja kolmas ring mõlema paarilise parima tulemuse järgi.

Discrafti paarismängu võitjateks tulid  Raido Kangur ja Raimo Verkmann, teise koha saavutasid Garel Tamm ja Asko Krais ning kolmandaks jäid Tiit Kangro ja Karlis Valtin.

Pühapäeval toimus aga Paide Ülejõe Discgolfi pargis esimene Ramirent Nädalamäng, millest võttis osa 38 mängijat.

Naiste klassis tuli kindlalt võitjaks Merilyn Ivask tulemusega +5. Teiseks tuli Liisa Gritšenko ja kolmandale kohale Katri Punapart.

Harrastajate klassis tulid võrdse tulemusega rajalt maha Joonas Jäätma ja Jaan Kirsipuu kuid kiires ümbermängimisel tuli võitjaks Joonas tulemusega -1. Teisele kohale  platseerus Jaan Kirsipuu ja kolmandale kohale Siim Oja.

Klassis eliit tuli kindlalt võitjaks Rasmus Metsamaa tulemusega -8. Teisele kohale tuli Raido Kangur ja kolmandale Asko Krais.

CTP võidu viisid koju Merilyn Ivask ja Riho Rogov.

Järgmine nädalamäng 28.01.2018 Paides algusega 11:00