Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Tartus toimusid nädalavahetusel rahvusvahelised üliõpilaste SELLi mängud orienteerumises

Tartus toimusid nädalavahetusel rahvusvahelised üliõpilaste SELLi mängud orineteerumises. Võistlused olid ühtlasi ka Eesti koondise katsevõistluseks augustikuus Tšehhis toimuvatele üliõpilaste maailmameistrivõistlustele. Orienteerumisklubi JOKA orienteerujatest olid koondisekohatade eest heitlemas Evely Kaasiku ja Sigrid Ruul .

Võisteldi sprindis ja lühirajal. Naiste 2,66 km ja 15. kontrollpunktiga sprindirajal võitis kindla eduga Evely Kaasiku, edetastades järgnevaid 40 sekundiga. Hea jooksu tegi ka Sigrid Ruul, kes lõpetas 4.kohaga.

Naiste 4,51 km ja 12. kontrollpunktiga rajal tuli Evely Kaasikul tunnistada koondisekaaslase Kerstin Uiboupini paremust ja rahulduda hõbemedaliga. Sigrid Ruuli edestasid lisaks ka kaks Leedu orienteerumistudengit ning tulemuseks oli 5.koht.

Mõlemad Järvamaa orienteerujad pääsesid saavutatud tulemustega üliõpilaste MMile sõitvasse Eesti koondisesse.