Paide jalgpallurid alistasid FC Kuressaare 3:0

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Sport

Eesti jalgpalli meistriliiga 23. voorus võitis Paide linnameeskond kodustaadionil oma hooaja peamist rivaali FC Kuressaaret 3:0.

Paide linnameeskond. Foto: Kaspar Pokk

Linnameeskond alustas kohtumist ligi 200 pealtvaataja ees hästi, minnes kohtumist juba 13. minutil Ervin Kõlli karistuslöögist juhtima.

Kohtumise 59. minutil lõid saarlased omavärava ning mängu lõppseisuks 3:0 tegi 69. minutil linnameeskonna keskkaitsja Mait Nõmme, kes lõi Urmas Rooba tsenderduse väravasse.

Paide linnameeskond on viimastes kohtumistes saanud Narva Transi ja Nõmme Kalju vastu kaks viiki ning nüüd võidu FC Kuressaare üle. See on viinud Paide meeskonna  turniiritabelis vaid ühe punkti kaugusele üheksandal kohal olevatest saarlastest.

Linnameeskonna järgmine kohtumine toimub homme Türi linnastaadionil. Karikavõistluste 1/32 finaalis kohtutakse algusega kell 18.45 Viljandi Tulevikuga. Kohtumisest teeb otseülekande ka telekanal TV 14.

Kolmapäeval mängib oma karikavõistluste 1/32 finaali kohtumises aga Paide Kumake. Kell 18.45 algavas kohtumises võõrustatakse Paide linnastaadionil Taaveti ja Koljati võitluseks tituleeritud mängus Tallinna FC Florat.