Paide Linnameeskond alistas Eesti meistri

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Paide linnastaadioni toimunud Premium liiga viimase vooru kohtumises Eesti meistri FC Flora ja Paide Linnameeskonna vahel oli täis pinevaid hetki, mida jagus nii platsile kui ka fännidele.

Kui kohtumise esimesel poolajal kumbki meeskond väravaid ei löönud, siis teine poolaeg algas  Paide Linnameeskonna poolt tulise rünnakuga, mille tulemusel viis 53. minutil Ats Sillaste värav paidelased 1:0 juhtima. Viis minutit hiljem suurendas Linnameeskonna edu tallinnlaste ees Lauri Varendi värav. Kolm minutit enne kohtumise lõppu avas  Rauno Sappinen floralaste punktiarve .  Paidelased võitsid kohtumise 2:1. Tänase võiduga tegi Linnameeskond midagi sellist, mida nad ei ole kunagi varem teinud- võitnud  FC Florat.

Põnevaid hetki jagasid  pealtvaatajate poolt FC Flora fännid, kes olid endaga kaasa toonud hulga pürotehnikat, mida ka julgelt demonsteeriti, lisaks lennutati kohtumise ajal korduvalt platsile ka paberirulle. Ülemeelikuid fänne pidi vahepeal käima rahustamas lausa turvameeskond.