Paide Linnameeskond alistas võimsalt vastase

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Eile toimus Paide linnastaadionil Eesti karikavõistluste 1/64 finaalkohtumine, kus omavahel läksid vastamisi Premium liigas mängiv Paide Linnameeskond ning rahvaliigas mängiv JK Raudteetöölised.

Tipneri nimelise karikavõistluse kohtumine kujunes Paide Linnameeskonna poolt ülekaalukaks. Esimene värav löödi Raudteetööliste väravasse juba  seitsmendal minutil. Esimene poolaeg lõppes seisuga 19:0 Linnameeskonna kasuks. Teisel poolajal jätkas kodumeeskond väravate löömist ning mäng lõpetati ülekaaluka seisuga 31:0.

Paide Linnameeskonnast olid eilse kohtumise jooksul kõige resultatiivsemad mängijad  Sander Rõivassepp ja Sander Sinilaid, kes kumbki lõid üheksa väravat. Viis väravat sai oma nimele Jasper Chibueze Uwaegbulam.  Kolm väravat lõi Lauri Varendi. Ühe väravaga piirdusid eilse mängu jooksul aga Ats Sillaste, Vjatšeslav Zahovaiko ja Marion Audsoo. Ka Paide linnameeskonna väravavahil Mart-Mattis Niinepuul õnnestus tänu penaltile saada jalg valgeks. Paide Linnameeskonna skoorile lisas juurde Raudtetööliste mängija Eliot Pärna omavärav.

Tipneri karikasarja kohtumistes hoiab hetkel väravate rekordit Infonet, kes alistas Virtsu Jalgpalliklubi seisuga 36:0.

Järgmises Eesti Karika 1/32 finaalis on Paide Linnameeskonna vastaseks neljandas liigas mängiv Tallinna Jalgpalliselts.