Paide Linnameeskond kaotas Narva Transile

Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Eile pidi Paide Linnameeskond vastu võtma kodus 0-1 kaotuse Narva Transilt.

Kinnises ja võimalustevaeses kohtumises lõi ainsa värava Andrei Jõgi 55. minutil.

Kohtumine oli eriline Timo Lombile, kelle jaoks oli tegemist 100. mänguga Paide Linnameeskonna eest. Selle puhul kinkis klubi Lombile särgi numbriga 100. Mängu alguses haaras initsiatiivi Narva meeskond, ent õige pea mängupilt võrdsustus. Kohtumine oli iseloomulik kevadisele muruväljakule, kus mängiti rohkem pikka palli võitluse peale ning erilist silmailu ei pakutud. Võimalustevaene ning võrdne esimene poolaeg väravaid ei pakkunud ning puhkama mindi viigiseisul.

Teisel poolajal asus kohtumist ootamatult juhtima Narva. Tõnis Vanna üritas pikka palli ette lüüa, ent tabas Tengiz Eteriat, kellest mänguvahend õnnelikult Andrei Jõgile 1-1 olukorda põrkus ning kindlalt palli Lavrentjevi seljataha saatis. Värav andis Narvale enesekindlust ning kaitseliin eesotsas Stanislav Kittoga hoidis kodumeeskonna ründajad turvaliselt ohjes. Paide parim võimalus tekkis Martin Ustaalil, kes kastist vabana löögile pääses, ent palli üle värava lõi.

Paide järgmine kohtumine leiab aset juba reedel, kui Paide Linnastaadionil mängitakse tänavu esmakordselt Tartu Tammekaga.