Paide Linnameeskond mängis Tartu Tammekaga viiki

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Paide Linnameeskond mängis eile õhtul Premium liiga 8. voorus Tartu Tammekaga 1:1 viiki.

Magnar Vainumäe, kes on Paide särgis sel hooajal löönud neli väravat. Foto; Maarja Trauss

Seitsmendal mängiminutil avas tartlaste skoori Reio Laabuse kauglöök. Edasi kulges esimene poolaeg võitluslikult ja tempokalt, ent ohtlike olukordade tekitamisel olid mõlemad meeskonnad suurtes raskustes.

Teisel poolajal hoidis Paide mängus initsatiivi rohkem. Tartlaste saatuslik viga 80. minutil tõi kodumeeskonnale karistusala joone tagant trahvilöögi, mida asus lööma Paide selle hooaja parim väravakütt, kelleks on 19-aastane Magnar Vainumäe.  Noor poolkaitsja ei eksinud ja keerutas ilusa karistuslöögi Tammeka värava ristnurka, tuues tabloole 1:1 viigiseisu.

Eeloleval laupäeval lõpetab Paide esimese kevadringi võõrsilmänguga FCI Tallinna vastu.