Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Laupäeva õhtul peeti Paide Linnastaadionil Premium-liiga XX vooru kohtumine, kus vastakuti olid Paide Linnameeskond ja liiga uustulnuk Pärnu Linnameeskond.

Mäng algas väga lootusrikkalt, kui 33. minutil saatis Ats Sillaste palli vastaste väravavõrku. Kaua aga ei lasknud pärnakad paidelastel juhtida ja juba 44. minutil viigistasid vastased seisu. Sellele omakorda ei jäänud võlgu ka meie kodumeeskond ja lõi kaks järjestikust väravat: 50. minutil sahistas pärnulaste väravavõrku Lauri Varendi ja 57. minutil Artur Rättel.

Kui mängitud oli 62 minutit, lõi Pärnu Linnameeskond värava ja seisuks oli 3:2 kodumeeskonna kasuks.

Kui juba tundus, et Paide Linnameeskond võtab mängu võidu, siiski nii ei läinud. Veidi enne mängu lõppu, 85. minutil, õnnestus Pärnu Linnameeskonnal lüüa viigivärav ja lõpptulemuseks jäi 3:3 viik.

Laupäevase mänguga teenis Paide Linnameeskond liigatabelisse ühe punkti juurde ja on nüüd 13 punktiga endiselt 9. kohal.

Järgmise kohtumise peavad paidelased 1. augustil taas koduväljakul, kus vastaseks on liigatabeli 7. koha omanik Viljandi JK Tulevik.