Paide viikingid said viienda järjestikuse võidu

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Paide Viiking Window korvpallimeeskond kohtus möödunud reedel E-Piim Spordihallis esiliigas liidripositsiooni hoidva Betoonimeister/Tskk/SK Nord meeskonnaga.

Mäng algas E-Piim spordihallis väga tasavägiselt. Külalised tabasid pea eksimatult 3-punkti joone tagant ja võitsid esimese veerandaja tulemusega 23 : 21.

Teisel veerandil tasavägine mäng jätkus. Olümpiavõitjast treeneri, Tiit Soku juhendatud meeskond mängis väga hästi kaitses. Viikingeid pressit poolelt väljakult ja see tõi neile ka edu. Pallikaotused, valesöödud andsid betoonimeistritele lihtsaid punkte. Vastased suutsid korra juhtida koguni 12 punktiga. Ometi suutis kohalik meeskond ennast veerandi lõpus koguda ja poolajaks oli vahe endiselt ainult 2 punkti. Poolaja võitis Betoonimeister 51 : 49.

Kolmandal veerandil kui vastaste põhimehed puhkasid suutsid viikingid tuua mängu pöörde. Haarati initsiatiiv ja võideti veerand 3 punktiga ning mindi viimasele veerandile vastu 1 punktises eduseisus.

Neljandal veerandil ei suutnud kumbki meeskond otsustavalt ette rebida. Paidekad hoidsid terve veerandi jooksul 2-3 punktilist edu. Närvesööv lõpulahendus tuli 38 sekundit enne kohtumise lõppu. Viikingid vormistasid vabavisetega 5 punktise võidu. 101:96 tulemusega lõppenud kohtumise, sai Paide Viking Window oma selle hooaja viienda võidu.

Järgmine kohtumine peetakse kohaliku rivaali SK Ambla vastu. Mäng toimub Aravetel 20. Novembril, kell 19.30. Kodus näeb vikingeid mängimas juba aga 27. Novembril kui Paidesse sõidab külla Tartu Ülikool Rock duubelmeeskond - TÜ / Rock II.