Paide Viking Window alustas veerandfinaalseeriat võiduga

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Laupäeval peeti Paides Epiim Spordihallis Saku I Liiga veerandfinaali kohtumine, kus esimeses play-off ringis olid vastamisi Paide Viking Window korvpallimeeskond ja G4S Noorteliiga II võistkond.

Mängu alustas kindlamalt G4S, kes võitis avaveerandi numbritega 24:17. Alates teisest veerandist kuulus aga mäng mõningate tõusude ja mõõnadega täielikult meie kodumeeskonnale: kaitses mängiti keskendunult ning tähtsatel momentidel tegid viikingid mitmeid vaheltlõikeid, mille järel karistati vastaseid kiirete korvidega.

Kohtumise murdepunktiks võib pidada kolmandat veerandaega, mille Viking Window võitis 16 puntkiga ehk 27:11. Minut enne mängu lõppu suutsid külalised end 6 punkti kaugusele võidelda ja vigu tehes üritati mängu veel päästa, aga tulutult. Viikingid tabasid väljateenitud vabaviskeid pea eksimatult ja võtsid veerandfinaalseeria esimesest mängust igati teenitud 80:71 võidu.

Suurimad punktitoojad olid kapten Mirko Oja 20 punktiga, Saamuel Rõigas 16 punktiga ja Rain Kärner 11 punktiga. Korvi all platsi puhtana hoidnud Raido Ringmets lisas 8 punkti ja 10 lauapalli.

Saku I Liiga veerandfinaalseeria mängitakse kahe võiduni ning järgmine kohtumine ootab Paide Viking Window korvpallimeeskonda ees 6. aprillil kell 17:30 G4S Noorteliiga II meeskonna kodusaalis Audentese Spordikeskuses.