Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Eesti esiliiga korvalli meistrivõistlustel osaleb tänavu Järvamaalt kaks meeskonda Ambla spordiklubi ja Paide Viking Window. Kui hooaeg algas mõlemale meeskonnale kolme kaotusega, siis nüüd on järgmises viies mängus sammutud võidult-võidule.

Reedel kohtus Ambla SK Räpinas sealse Kotkaste meeskonnaga. Meie mängumehed alustasid teravalt ja läksid kohe kohtumist juhtima. Mõlemalt poolt tehti suhteliselt palju tehnilist praaki ja visketabavus ei olnud kõige parem. Sellele vaadamata suutis Ambla meeskond hoida mängu kontrolli all.  Pikale veninud lõpuminutite järel kuulutas kohtuniku lõpuvile 70:62 amblalaste võidu.

Viking Window  kohtus koduväljakul mulluse esiliiga hõbemedali meeskonnaga Betoonimeister, kes enne seda kohtumist oli sellel hooajal võitnud kõik kohtumised.  Mäng algas Betoonimeistri dikteerimisel ja juhtimisel.

Avaveerandi viimastel sekunditel viskasid järvalased järjest 4 punkti ja tulid sellega mängu tagasi. Avaveerandi võitis Betoonimeister 23:21. Teisel veerandajal hakkasid jällegi külalised edu suurendama ja vahepeal oli nende eduseis lausa 12-ne punktiline. Poolaja lõpusekunditel tegid Viikingi korvpallurid tugeva spurdi ja kaotasid poolaja vaid 2 punktiga 49:51. Teise poolaja viiendal mänguminutil läks Viiking esimest korda mängu juhtima ja sealt kuni lõpuni enam ohje käest ei antud. Lõpuvile kõlades olid tablool viikingite võidunumbrid 101:96.

Järgmine kohtumine peetakse  maha Paide Viking Window ja SK Ambla vastu, kes avaringis võtsid Vikingite vastu võidu. Mäng toimub Aravetel 20. novembril, kell 19.30.  Turniiritabelis jagavad meeskonnad hetkel 2-3 kohta.