Saada artikkel
Send this form
Category: Sport

Eile algas Järva-Jaani valla 19. sünnipäeva tähistamine, avaüritusel ehk korvpalli sõpruskohtumises olid Järva-Jaani võimlas vastamisi valla võistkond ja riigikogu liikmetest komplekteeritud meeskond.

Vallavanem Arto Saar ütles, et kohtumisele tuli kaasa elama üpris palju pealtvaatajaid, istepingid olid tema kinnitusel täis. Enne kohtumist ütles avasõnad gümnaasiumi direktor Sirje Pehk ja avaviske tegi maavanem Tiina Oraste.

Sõbralikus õhkkonnas kulgenud mäng möödus enamjaolt riigikogu liikmete juhtimisel. Kui esimese veerandaja lõpus oli seis 19:8, siis poolaja lõpuks suutsid Järva-Jaani korvpallurid tagasi mängida ja tulemuseks sai juba 42:24.

Kohtumise võitis Riigikogu meeskond 79 : 60. Riigiisade ridades olid kõige resultatiivsemad Herkki Leemet 20, Hanno Pevkur 18 ja Jüri Ratas 15 punktiga.

Järva-Jaani meeskonna ridades viskasid kõige rohkem punkte Uku Pilv 17, Sven Selge 14 ja Arto Saar 12 punkti.