Säreveres sõideti Tori karikasarja etapp takistus- ja koolisõidus

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Eesti

Särevere ratsaväljakul sõideti Tori karikasarja neljas etapp takistus- ja koolisõidus ning samas selgitati välja ka Särevere meisterratsutajad.

Kristjan Sinikas ja täkk Romeo rõõmustamas 70-80 cm eesti tõugu hobuste parkuuri võidu üle Foto: www.jkhk.ee

Võistlustel oli kavas kolm koolisõidu skeemi ja neli parkuuri.

Koolisõidus, kus konkurentsis oli kokku 13 sõitjat, sai Järvamaa Kutsehariduskeskuse esindajana Riin Reitmann hobusel Harmoonia kolmanda koha ning kutsehariduskeskuse ratsutamistreener Reet Jänes hobusel Pikee said erinevate raskusastmetega skeemides kaheksanda, neljanda ja ka ühe esikoha.

Parkuurisõitudes tehti ühtekokku ligi sada starti ja takistuste kõrgused olid erinevates sõitudes 70 – 120 cm.

Järvamaa sõitjatest saavutasid kõige madalamas parkuuris Helle Kilk hobusel Honeste esikoha ja Els Rusi hobusel Bella-Donna kuuenda koha.

90 ja 100 cm takistustega parkuuri lõpetas parima järvakana Urve Välimäe hobusel Wermona kolmanda kohaga ning Els Rusi hobusel Bella Donna viienda kohaga.

Kõrgemates parkuurides oli Järvamaa ratsasportlastest edukaim Gerda Loopere, kes saavutas 110 cm takistussõidu avatud klassis hobusega Wermona kuuenda koha ning tori tõugu hobuste sõidus hobusega Dif viienda koha.