Türil toimusid Järvamaa murdmaajooksu meistrivõistlused

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Nädala alguses toimusid Türil Järvamaa murdmaajooksu meistrivõistlused, mis ühtlasi oli jooksjatele heaks alustalaks suveks.

Fotod; Leonhard Soom

Meeste 1000 meetri jooksu võitis Gert Valdsalu Türilt, teise koha sai Türi Põhikoolist  Erko-Hendrik Mõttus ja kolmanda Järvamaa Kutsehariduskeskusest Karmo Karu.

3000 meetri jooksus võidutses Markus Sulg Türi Põhikoolist, teise koha sai Martin Tampuu Türi Ühisgümnaasiumist ja kolmanda Raiko Marrandi Türi Põhikoolist.

Naiste 500 meetri jooksus võidutses Kai-Melli Kapten Türi Põhikoolist, teise koha sai Anitra Lukjanov, samuti Türi Põhikoolist.

Naiste 1000 meetri jooksus noppis esikoha Anitra Lukjanov, teise koha sai Maria Eliisabet Avamere.

Järgmised võistlused toimuvad Türi staadionil, 6. mail kell 11.00, siis võtavad omavahel mõõtu heitjad.