Send this form
Category: Järvamaa

Laupäeval, 25. juunil toimusid Järva-Jaani Võllaste terviseradadel maastikurattavõistlused.

Pilt on illustreeriv. Foto: internet

Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi ning Teet Kallakmaa poolt korraldatud võistlusest võttis osa 34 ratturit nii Järvamaalt kui mujalt.

12. kilomeetrisest distantsist võttis osa 16 ratturit. Üldarvestuses võitis esikoha Smart Sport tiimist Kren Kask, talle järgnesid Järva-Jaanist Rain Kuresoo ja Aivar Lagenõmm Järva-Jaani Ratta-ja suusaklubist.

6. kilomeetrise distantsi kolmikvõidu võtsid endale Järva-Jaani Ratta- ja suusaklubi sõitjad. Esikohale väntas end Braian Jullinen, teiseks Teet Kallakmaa ja kolmandaks Pille Palumaa.

3. kilomeetri pikkusele ringile läksid kolm võistlejat, mille võitis Karolin Surva Smart Sport tiimist, teiseks jäi Siim Pill ning kolmandaks Järva-Jaani Ratta-ja suusaklubist Batrisia Jullinen.

Ühe kilomeetri pikkusele rajale läksid 8 sõitjat. Esikoha võitis Karolina Kull Rakke SK-st, teiseks jäi Greg-Emil Pärn Janek Tombaki rattaklubist ja kolmandaks Steven Seire Järva-Jaani Gümnaasiumist.