Võrkpallurid alustasid veerandfinaalseeriaga

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Laupäeval tegid Eesti meeste karikavõistlustel veerandfinaalseeriaga viimastena algust Pärnu Võrkpalliklubi ja Järvamaa Võrkpalliklubi.

Pärnus peetud kohtumises oli tasavägiseim esimene geim, millel oli mitu geimpalli kasutada ka külalistel.

Esimest korda 25:24 juhtima pääsenud suvepealinna esindus võitis avageimi 26:24.

Kahes järgmises geimis väljendus Pärnu ülekaal 25:19 ja 25:21. Hindrek Pulk ja Andrus Raadik tõid võitjatele vastavalt 14 ja 11 punkti. Reimo Kuri ja Virko Vantsi vastasid Järvamaa esinduse poolel 8 punktiga.

Kohtumine lõppes tulemusega 3:0 Pärnu Võrkpalliklubi kasuks.

Eile toimus Paides E-Piim Spordihallis samade meeskondade veerandfinaalseeria korduskohtumine.

Järvamaa meeskond kogus geimides vastavalt 20, 23 ja 19 punkti.

Pärnu võistkonna punktid jagunesid ühtlaselt, parimana kogus Hindrek Pulk 13 punkti.

Järvamaa meeskonnale tõi Virko Vantsi 14 ja Reimo Kuri 10 punkti.

Hästi toimis Pärnu võistkonna blokk, mille abil saavutati keskmiselt 5 punkti geimi kohta. Järvamaa esinduse sama näitaja oli 8.

Kohtumine lõppes sarnaselt esimesele mängule kuurortlinna esinduse 3:0 ülekaaluga.