Send this form
Category: Järvamaa

Tänavuse hooaja esimesed Eesti orienteerumismeistrid selgitati välja Võrumaal Juudakannu kaardil.

Pilt: Internet

Naiste eliitklassis võitis hõbemedali Evely Kaasiku. Sigrid Ruul saavutas 28 naise konkurentsis 9. koha.

Meesjuunioride seas tegi hea ja ühtlase jooksu Hans-Mark Võsu, kes lõpetas raja kolmanda ajaga ning võitis oma esimese medali Eesti orienteerumisjooksu meistrivõistlustelt. Tema klubikaaslane Rando Marrandi saavutas juunioridest 6. koha.

Noorteklassides jõudsid esikümnesse veel Raiko Marrandi 8. kohaga M16 klassis ja Mehis Udam 9. kohaga M14 klassis.

Veteranide võistlusklassides said hõbemedali Toomas Marrandi meeste M35 klassis ja Kersti Ehala naiste N55 klassis. Esikuuikusse jooksid end ka Rita Ojala 5. kohaga N45 klassis, Siiri Poopuu 5. kohaga N55 klassis, Priit Poopuu 6. kohaga M35 klassis ja Tenno Alamaa 6. kohaga M50 klassis.

Võistluste teisel päeval peetud eliitklasside teatejooksudes oli Järvamaa Orienteerumisklubi JOKA väljas nii nais- kui meeskonnaga.

Klubi naiskond koosseisus Sigrid Ruul, Kadi-Liis Minn ja Evely Kaasiku saavutas 4. koha ning meeskond koosseisus Ilmar Udam, Johannes Ehal ja Toomas Marrandi 12. koha.